Oferta pracy - prowadzenie zajęć z psychoterapii psychodynamicznej

Dodano: 02.06.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

PWT we Wrocławiu poszukuje wykładowcy-psychoterapeuty do prowadzenia zajęć z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w ramach Podyplomowych Studiów Psychoterapii.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres mailowy: psychoterapia@pwt.wroc.pl.

Terminy

  • Rekrutacja: do 30.06.2024
  • Praca: od października 2024

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć i egzaminu ustnego z przedmiotu "Psychoterapia psychodynamiczna" w ramach Podyplomowych Studiów Psychoterapii (PSP)
  • udział w kształtowaniu programu PSP przejdź na stronę kierunku

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie psychologii lub pokrewnej;
  • ukończenie szkolenia w psychoterapii psychodynamicznej;
  • certyfikat psychoterapeuty lub specjalizacja z psychologii klinicznej;
  • doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii;
  • umiejętność przekazywania wiedzy w sposób klarowny i przystępny.

Rodzaj zatrudnienia

  • zatrudnienie na podstawie umowy o współpracy lub umowy zlecenia.

Informacje proceduralne

  • zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko wybranym kandydatom oraz wcześniejszego zakończenia rekrutacji;
  • nadesłanych dokumentów nie zwracamy;
  • jednocześnie informujemy, że aplikując na powyższą ofertę pracy zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa). Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Państwa osobie, prosimy nie zamieszczać ich w swoich dokumentach rekrutacyjnych. Państwa zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.