Oferta pracy - Pracownik ds. obsługi systemów dziekanatowych

Dodano: 16.05.2024
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

PWT we Wrocławiu ogłasza konkurs na stanowisko "Pracownik ds. obsługi systemów dziekanatowych"

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) na adres mailowy: kadry@pwt.wroc.pl

Rekrutacja trwa do 07.06.2024
Praca: od 01.09.2024

Zobacz tę ofertę pracy w serwisie pracuj.pl Przejdź

Zakres obowiązków

  • Konfiguracja (w roli administratora) i bieżąca obsługa programów obsługujących pracę dziekanatu: przede wszystkim USOS i IRK pod kierownictwem i we wsparciu koordynatora USOS
  • Zarządzanie procesami programowymi w codziennej obsłudze studentów w dziekanacie: dokumentacja studiów w USOS (w tym analiza rozbieżności i rozwiązywanie problemów), korespondencja, decyzje, legitymacje, rozliczanie etapów, sprawozdania, obsługa uroczystości itp.; w tym studenci niestacjonarni w soboty)
  • Okresowe zadania związane z rozpoczęciem roku akademickiego i początkiem semestru: współpraca w konfiguracji cenników w USOS Adm; korespondencja seryjna; współpraca w nadzorowaniu planu zajęć w USOS
  • Okresowe zadania związane z bieżącym przebiegiem studiów w USOS: konfiguracja zapisów na przedmioty, wgrywanie plików płatności, aktualizacja planów zajęć
  • Okresowe zadania związane z zaliczeniami i zakończeniem studiów w USOS: kontrola etapowych wymogów punktowych, generowanie protokołów egzaminacyjnych; monitorowanie rozliczeń i wpisów warunkowych; monitorowanie procedury APD (harmonogram, recenzenci, archiwizacja prac w ORPPD, zmiany statusów w USOS [skreślenia, absolwenci])
  • Okresowe zadania związane z rekrutacją: konfiguracja rekrutacji w IRK (tury, zasady, ankiety, szablony, decyzje), monitorowanie stanu rekrutacji (raporty IRK / Excel), monitorowanie zgłoszeń (zatwierdzania zdjęć, aktualizacji wpłat, korespondencji z kandydatami, przyjmowanie i zgłaszanie problemów technicznych); immatrykulacja elektroniczna

Wymagania

  • praca 5 dni w tygodniu w tym minimum 2 soboty w miesiącu (obsługa studiów niestacjonarnych minimum co drugą sobotę w semestrze + po dwie soboty w sesji zimowej i letniej). W okresie wakacyjnym praca od pn do pt.
  • podstawowe kompetencje związane z pracą biurową przy komputerze, szczególnie w MS Excel
  • umiejętność sprawnego wdrażania się w zadania związane z obsługą administracyjną rozwiązań cyfrowych na uczelni (szybkość nauki, elastyczność, gotowość do szkoleń, szczególnie w zakresie USOS i IRK oraz systemów pomocniczych
  • wykształcenie wyższe (licencjat/inż./mgr)
  • mile widziane: podstawowa lub zaawansowana znajomość USOS, IRK, SELS (legitymacje), podstawowa orientacja w składni HTML i stosowania zmiennych; znajomość j. obcego (angielski lub niemiecki)

Oferujemy

  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę
  • pakiet socjalny (m.in.: dofinansowanie do karty Multisport, wczasy pod gruszą)
  • promocyjny pakiet medyczny
  • możliwość udziału w profesjonalnych szkoleniach
  • praca w najpiękniejszym miejscu we Wrocławiu (Ostrów Tumski)
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)

Informacje proceduralne

  • Zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi tylko wybranym kandydatom oraz wcześniejszego zakończenia rekrutacji.
  • Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
  • Jednocześnie informujemy, że aplikując na powyższą ofertę pracy zgadzają się Państwo na przetwarzanie przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu danych osobowych zawartych w Państwa zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa). Jeżeli nie chcą Państwo, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Państwa osobie, prosimy nie zamieszczać ich w swoich dokumentach rekrutacyjnych. Państwa zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.